Ümitköy Pimapen firması 1996 yılında pimapen, sineklik, cam balkon, duşakabin sistemlerinin imalat montajını yapmak amacıyla kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve koşulsuz müşteri memnuniyetini prensiplerini ilke edinerek vipka grup bünyesinde kurulmuştur.

Firmamız her modelde pimapen sineklik cam balkon duşakabinlerin imalatını  Ankara Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.

2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğündeki 2 entegre Fabrikasını kuran firmamız ürettiği ürünlerde kullandığı son sistem malzemeler ve üretim ağı ile bulunduğu sektörde  mükemmele ulaşmak adına 22 yıldır hiç azalmayan bir tutkuyla çalışmaya devam etmektedir.

2016 yılında müşterilerine daha güzel bir sunum yapabilmek adına çayyolu yaşamkentte 600metre kare büyüklüğünde ankaranın en büyük showroom larından birini kuran firmamız müşterilerinden aldığı güçle dürüslükten ve rekabetcilikten ödün vermeden en iyi hizmeti suna bilmek  adına  bulunduğu sektörde fark yaratmaya devam edecektir.